AGU.213.3.2024

Dodane przez maja.zukowska - 07/05/2024 - 07:28
Wyłonienie Wykonawcy usług pralniczych na rzecz jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz Domów Studenta Nr 1 i Nr 2.

1) Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług pralniczych na rzecz jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz Domów Studenta Nr 1 i Nr 2 w miarę zgłaszanych przez Zamawiającego potrzeb. Wykaz rodzajów usług pralniczych i ich szacunkowa ilość zawarta jest w załączniku nr 1 do formularza ofertowego.

2) CPV –98310000-9, 98311000-6, 98315000-4.

3) Punkty przyjęć usług pralniczych:

• Dom Studenta Nr 1, ul. Akademicka 3, 15-267 Białystok,
  • Dom Studenta Nr 2, ul. Waszyngtona 23, 15-304 Białystok,
  • pozostałe jednostki organizacyjne UMB - ul. Mickiewicza 2a, 15-222 Białystok.

4) Wymagania w zakresie wykonywanych usług pralniczych:

• pranie bez zostawiania plam,
  • krochmalenie pościeli, obrusów, fartuchów, ścierek, serwetek,
  • maglowanie i/lub prasowanie pościeli (prześcieradeł, poszew, poszewek), fartuchów, ścierek, obrusów, serwetek, firanek, zasłon, koców, tóg i biretów,
  • przyjmowanie do prania nieoznakowanej pościeli,
  • zapewnienie bezpłatnego transportu rzeczy będących przedmiotem usługi bezpośrednio do i z punktów przyjęć Zamawiającego (wraz z załadunkiem
    i wyładunkiem),
  • zapewnienie wykonania usług pralniczych w terminie nie dłuższym niż 7 dni od chwili zlecenia (telefonicznie, e-mailowo) usługi przez Zamawiającego, a w szczególnych przypadkach na życzenie Zamawiającego - w terminie nie dłuższym niż 3 dni od chwili zlecenia usługi przez Zamawiającego.

Najniższa cena.
01.06.2024 r. - 31.05.2025 r.
ul. Mickiewicza 2C, 15-222 Białystok
Dział Administracyjno-Gospodarczy i Usług
Urszula Brańska
Kancelaria Ogólna Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku (lewe skrzydło Pałacu Branickich)