AGU.224.364.2023

Dodane przez maja.zukowska - 27/11/2023 - 07:41
Utrzymanie w ruchu urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych (naprawy i konserwacja) użytkowanych w jednostkach organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Utrzymanie w ruchu urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych (naprawy i konserwacja) użytkowanych w jednostkach organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku zgodnie z wykazem urządzeń i ich lokalizacji (załącznik).
Podane ilości urządzeń są przybliżone i mogą ulec zmianie w trakcie trwania umowy.

Wszystkie urządzenia powinny być naprawiane na bieżąco po zgłoszeniu usterki przez Zamawiającego.
Szczególny nacisk winien być położony na urządzenia wymagające natychmiastowej interwencji, tzw. całodobowe oraz chłodnie do przechowywania zwłok. W pozostałych urządzeniach prace naprawcze winny być rozpoczęte najpóźniej 24 godziny od zgłoszenia usterki.

W niżej określonych urządzeniach Wykonawca winien wykonać przeglądy konserwacyjne oraz dokonać adnotacji zgodnie z przepisami w kartach urządzeń CRO dla urządzeń chłodniczych zawierających 5 ton ekwiwalentu CO2 lub więcej f-gazów:
- klimatyzatory,
- komory chłodnicze,
- system wody lodowej,
- zamrażarki niskotemperaturowe do - 85 st.

Warunki:
1. Minimum 5-letnie doświadczenie w zakresie serwisowania i napraw systemów klimatyzacji.
2. Minimum 5-letnie doświadczenie w zakresie napraw i serwisowania systemów chłodniczych w obiektach medycznych, w tym:
- zamrażarek niskotemperaturowych do - 85 st.
- agregatów wody lodowej opartych na sprężarkach śrubowych i tłokowych
- chłodni zwłok.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do zażądania referencji potwierdzających doświadczenie.
3.  Zapewnienie podstawowych części serwisowych i czynników chłodniczych, w tym specjalistycznych czynników do zamrażarek niskotemperaturowych.
4. Prowadzenie protokolarne wykonanych usług.
5. Posiadanie aktualnych uprawnień i certyfikatów:
- chłodniczych opartych na przepisach F-Gaz: Certyfikat przedsiębiorcy i certyfikat personalny wydane przez Urząd Dozoru Technicznego,
- posiadanie aktywnego BDO

Najniższa cena.
01.01.2024 - 31.12.2024
15-222 Białystok, ul. Mickiewicza 2C
Dział Administracyjno-Gospodarczy i Usług
Maja Żukowska
85 748-55-40
Uwaga. Wydłużono termin składania ofert.
Kancelaria Ogólna Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku (lewe skrzydło Pałacu Branickich)
ul. Jana Kilińskiego 1