613/6/2021/01

Dodane przez btt - 19/11/2021 - 10:04
Szacowanie wartości zamówienia na wyłonienie Wykonawcy do obsługi badania klinicznego w zakresie zabezpieczenia produktu badanego. Badanie kliniczne realizowane w ramach projektu pn. „Wieloośrodkowa ocena przydatności klinicznej innowacyjnego badania PET/MR z wykorzystaniem radioznacznika 68Ga-PSMA-11 w planowaniu terapii personalizowanej u chorych na raka gruczołu krokowego” nr 2020/ABM/01/00074, finansowanego ze środków budżetu państwa od Agencji Badań Medycznych.
usługi szacowania wartości
  1. Wytworzeniu 250 zestawów do otrzymywania 68Ga-PSMA -11.
  2. Przygotowaniu i dostarczenie dokumentacji produktu badanego niezbędnej do rejestracji badania klinicznego w języku polskim
  • Charakterystyka produktu prekursora radiofarmaceutyku
  • Główna wersja etykiety w j. polskim
  • Broszura Badacza (IB - Investigators Brochure)
  • IMPD (Investigational Medicinal Product Dossier)
    1. Zwolnieniu badanego produktu po procesie wytwórczym przez Osobę Wykwalifikowaną (QP).
    2. Przygotowywaniu produktu badanego przez cały okres trwania badania (do 30.04.2024 r).
    3. Wysyłce zestawów do 2 ośrodków badawczych na terenie Polski (Białystok, Bydgoszcz).
    4. Odbiorze niewykorzystanego produktu badanego z ośrodków i ich utylizacja.
01.01.2022 r. - 30.04.2024 r.
Ośrodek Wsparcia Badań Klinicznych
Andrzej Małkowski