AGU.304.6.2022

Dodane przez aleksandra.was… - 09/02/2022 - 07:22
Zapytanie ofertowe Nr AGU.304.6.2022 na wyłonienie Wykonawcy świadczącego usługę polegającą na bezgotówkowych przewozach pracowników Biobanku UMB.
  1. Świadczenie usługi polegającej na przewozie wyznaczonych pracowników Biobanku UMB (znajdującego się w budynku Collegium Pathologicum ul. J. Waszyngtona 13, 15-269 Białystok) obsługujących: Białostockie Centrum Onkologii przy ul. Ogrodowej 12, 15-027 Białystok oraz Kliniki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego przy ulicy Żurawiej 14, 15-540 Białystok.
  2. Przewóz ma odbywać się taksówkami osobowymi oraz będzie rozliczany bezgotówkowo.
  3. Częstotliwość przewozu będzie zależeć od częstotliwości z jaką pacjenci zostaną zakwalifikowani do biobankowania.
  4. O konieczności przewiezienia materiału biologicznego Biobank poinformuje telefonicznie Zleceniobiorcę przez  Centralę.

Przewidywana częstotliwość kursów oraz średni czas postoju.

Kurs z Biobanku Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku przy ul. Waszyngtona 13 do Białostockiego Centrum Onkologii przy ul. Ogrodowej 12 oraz powrót w ramach tego samego kursu.

Średnia liczba dni ‘wyjazdowych” w miesiącu: 10

Liczba kursów dziennie: 2

Średni czas postoju w kursie: 00:05 h

Średnia liczba kursów miesięcznie: 20

Średni miesięczny czas postoju: 01:40 h

Kurs (bez postoju) z Biobanku Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku przy ul. Waszyngtona 13 do Kliniki USK przy ul. Żurawiej 14 . Powrót będzie się odbywał w ramach nowego kursu.

Średni czas postoju w kursie: 00:00 h

Średnia liczba kursów miesięcznie: 16

Dodatkowe informacje:

1. Wykonawca może złożyć wyłącznie jedną ofertę w odpowiedzi na konkurs ofert nr AGU.304.6.2022
  2. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim.
  3. Ofertę należy podpisać.
  4. Oferta musi być oznaczona znakiem sprawy: AGU.304.6.2022
Najniższa cena
Obowiązuje od dnia zawarcia umowy do 31.12.2022
Biobank Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, ul. J. Waszyngtona 13, 15-269 Białystok