ARE.613.7.2023

Dodane przez dre - 26/11/2023 - 22:58
Zapytanie ofertowe na tłumaczenie symultaniczne z języka polskiego na język angielski podczas spotkania online w ramach Citizen Science Week w projekcie JoinUs4Health

Tłumaczenie symultaniczne spotkania online w ramach projektu JoinUs4Health na temat innowacji miejskich w Barcelonie z języka polskiego na angielski. Spotkanie odbędzie się 5 grudnia 2023 w godzinach 18.00-20.00 na platformie Zoom.

Wymagania stawiane Oferentom:

1. Uprawnienia do prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie tłumaczeń symultanicznych – Zamawiający wymaga złożenia dokumentu potwierdzającego uprawnienia do prowadzenia działalności gospodarczej w ww. zakresie.
  2. Wykonawca powinien posiadać doświadczenie w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, w realizacji co najmniej trzech usług polegających na realizacji tłumaczeń symultanicznych z języka polskiego na język angielski lub z języka angielskiego na język polski na potrzeby instytucji publicznej lub niepublicznej.
  3. W celu potwierdzenia doświadczenia, Wykonawca poda w formularzu ofertowym liczbę i wykaz zrealizowanych usług tłumaczeń symultanicznych z języka polskiego na język angielski lub z języka angielskiego na język polski na potrzeby instytucji publicznej lub niepublicznej, oraz dołączy dokumenty potwierdzające należyte wykonanie ww. usług (np. referencje, protokoły odbioru, etc.).
  4. Brak osobowych lub kapitałowych powiązań z Zamawiającym – w celu potwierdzenia należy złożyć oświadczenie (załącznik do zapytania ofertowego).
  5. Osoba (osoby) dokonująca tłumaczenia musi posiadać uprawnienia tłumacza przysięgłego oraz posiadać co najmniej 5-letnie doświadczenie (od ukończenia studiów) w tłumaczeniu symultanicznym w zakresie języka angielskiego. Zamawiający może zażądać dodatkowych dokumentów potwierdzających ten fakt.
  6. Ocena spełnienia warunków wymaganych od wykonawców odbędzie się wg formuły „spełnia/nie spełnia”.
  7. Niespełnienie któregokolwiek z warunków skutkować będzie wykluczeniem Oferenta z postępowania.
najkorzystniejsza cena wykonania zamówienia: 100%
5.12.2023
e-mail: maria.szlachta@umb.edu.pl
Dział Rozwoju i Ewaluacji
Maria Szlachta
1. Dokument potwierdzający uprawnienia do prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie tłumaczeń symultanicznych;
2. Kopię dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganego doświadczenia w przypadku każdej z usług wskazanych w formularzu ofertowym na potwierdzenie posiadania wymaganego doświadczenia i należycie wykonanej usługi (np. referencje, protokół odbioru).
3. Oświadczenie o braku osobowych lub kapitałowych powiązań z Zamawiającym (Załącznik do zapytania ofertowego);
4. Na żądanie Zamawiającego – dokumenty potwierdzające kwalifikacje osób, które będą dokonywać tłumaczenia.
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, 15-089 Białystok, ul. Jana Kilińskiego 1 (Kancelaria Ogólna) z dopiskiem "Zapytanie ofertowe nr ARE.613.7.2023 JoinUs4Health tłumaczenie Citizen Science Week”)