OWBK.613.1.2.2023

Dodane przez owbk - 05/10/2023 - 14:58
Szacowanie wartości zamówienia na wyłonienie Wykonawcy do wykonania badania PET/CT i PET/MR w ramach eksperymentu badawczego pn. „Badanie porównawcze wartości klinicznej innowacyjnych technik obrazowania całego ciała WBMR i PET/MR względem PET/CT oraz standardowej ścieżki diagnostycznej w przedoperacyjnej ocenie stadium zaawansowania zmian u chorych na raka piersi”, nr 2023/ABM/01/00012, finansowanego przez Agencję Badań Medycznych.
na szacowanie wartości zamówienia na usługi służące wyłącznie do celów prac badawczych, eksperymentalnych, naukowych lub rozwojowych.
usługi szacowania wartości

Wykonanie badań PET/CT (Pozytonowa Tomografia Emisyjna) i PET/MR (metoda obrazowania medycznego przy jednoczesnym zastosowaniu pozytonowej tomografii emisyjnej i rezonansu magnetycznego) dla 314 pacjentów.

W ramach projektu przewidziane jest wykonywanie badań PET/CT i PET/MR tego samego dnia, za pojedynczym podaniem radiofarmaceutyku 18F-fluorodeoksyglukoza (18F-FDG).

Badanie należy wykonać przy użyciu aparatu PET/CT, aparatu PET/MR.

Badanie będzie wykonywane uczestnikom na podstawie skierowania w dniu ustalonym na wykonanie badania.

Badanie w formie obrazu zostanie utrwalone na płycie CD z opisem w wersji elektronicznej.

Termin wykonania badania – w dniu zgłoszenia się pacjenta, wykonanie opisu - do 14 dni od przeprowadzenia badania. Płyta i opis wydawane pacjentowi oraz w wersji elektronicznej przekazane do Zamawiającego (Samodzielna Pracowania Laboratorium Obrazowania Molekularnego).

Badania będą oceniane i opisywane przez specjalistów odpowiednio diagnostyki obrazowej (radiologa) i medycyny nuklearnej z doświadczeniem co najmniej 5 letnim.

01.01.2024 – 31.01.2026
Ośrodek Wsparcia Badań Klinicznych
Ewa Andruszkiewicz
Wypełniony i podpisany formularz ofertowy w formie skanu należy przesłać na adres mailowy: owbk@umb.edu.pl .
W tytule maila proszę podać: oferta dot. PET/CT i PET/MR w projekcie nr 2023/ABM/01/00012