AI.220.KSOD.2.2021 - unieważnione

Dodane przez DzialInformatyki - 02/03/2021 - 12:44
Dostawa licencji oprogramowania na potrzeby realizacji wdrożenia Komplementarnego Systemu Obsługi Dydaktyki (KSOD)
dostawy

UWAGA: Zapytanie zostało unieważnione (załącznik uniewaznienie-zapytania.pdf)

Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji oprogramowania na potrzeby realizacji wdrożenia Komplementarnego Systemu Obsługi Dydaktyki (KSOD), który spełnia wymagania określone w formularzu wymagań funkcjonalnych (załącznik 3).

UWAGA: Nowy termin składania ofert 11.03.2021 godz. 10:00 (załącznik nowy_termin_skladania_ofert.pdf)

email: leszek.buslowski@umb.edu.pl
IT
Leszek Busłowski
Oferta musi być podpisana przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy (Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia).
Ofertę należy przygotować na załączonym formularzu, w formie pisemnej, w języku polskim, podpisany formularz ofertowy, podpisany załącznik nr 2, wypełniony załącznik nr 3 , dokumenty należy dołączyć do oferty.
Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty.
Oferta oraz wszelkie załączniki muszą być podpisane przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy.
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
(Kancelaria Ogólna)