TZ.220.3.H.2022

Dodane przez DzialZaopatrzenia - 12/07/2022 - 05:46
Sukcesywna dostawa materiałów instalacyjno-sanitarnych 2022-2023
dostawy

Zakup materiałów instalacyjno-sanitarnych na potrzeby Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Dostawa do Warsztatu Hydraulicznego na ul. Mickiewicza 2C. lub inne miejsce wskazane przez zamawiającego.

Najniższa cena
01.08.2022-31.07.2023
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Dział Zaopatrzenia ul. Akademicka 3 15-267 Białystok
Krzysztof Lewończuk - informacje techniczne 85 748 55 56 lub mgr Marcin Pawluczuk 85 874 55 58