TKE 26/2022

Dodane przez TKE - 23/05/2022 - 11:36
Remont z przebudową instalacji wodociągowej w budynkach UMB w Białymstoku, ul. Waszyngtona 13 i 13A dwa zadania.

roboty budowlane

1.      Remont i przebudowa instalacji wodociągowych: zimnej i ciepłej wody wraz z cyrkulacją, armaturą odcinającą oraz wymianą izolacji ciepłochronnej na odcinku: węzeł cieplny / pom. z wodomierzem  -  korytarz niskiego parteru w bloku „A” ( piwnica ) Collegium Pathalogicum, ul. Waszyngtona 13.

2.         Remont i przebudowa instalacji ciepłej wody wraz z cyrkulacją, armaturą odcinającą oraz ułożeniem izolacji ciepłochronnej na odcinku: węzeł cieplny w budynku Centrum Badań Innowacyjnych pod sufitem łącznik i korytarzem niskiego parteru w bloku „B” ( piwnica ) Collegium Pathalogicum, ul. Waszyngtona 13, 13A.

Uwaga : Zamawiający zaleca przeprowadzenie wizji lokalnej miejsca wykonywania prac po uprzednim uzgodnieniem z Działam Konserwacji i Eksploatacji UMB

Oferowana cena usługi.
60 dni od podpisania umowy zlecenia
Dział Konserwacji i Eksploatacji UMB, 15-222 Białystok, ul. Mickiewicza 2c