AGU.224.26.2022

Dodane przez slawomir.przechocki - 09/02/2022 - 09:58
Przedmiotem zapytania jest stałe świadczenie usług z zakresu przeglądów technicznych podręcznego sprzętu przeciwpożarowego oraz hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych w okresie od: 01.03.2022 r do 28.02.2025 r.
  1. Zleceniodawca powierza Wykonawcy prowadzenie przeglądów technicznych podręcznego sprzętu przeciwpożarowego oraz hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych znajdujących się                   u Zleceniodawcy w terminie raz w roku.
  2. Wykaz sprzętu do przeglądu, zawiera załącznik nr 1 do umowy, (ilości  sprzętu są przybliżone).
  3. Niezbędne naprawy, wymiany lub uzupełnienia gaśnic, znaków ppoż. lub wyposażenia hydrantów mające bezpośredni wpływ na stan bezpieczeństwa ppoż. będą przeprowadzane podczas przeglądów po akceptacji  specjalisty ds. ppoż. i administratora obiektu Uniwersytetu Medycznego  w Białymstoku.
  4. Naprawy, wymiana lub uzupełnienie sprzętu: gaśnice, wyposażenie hydrantów, zostaną również wykonane w ciągu 24 godzin  po telefonicznym zgłoszeniu przez administratora obiektu lub specjalistę ds. ppoż.
  5. O terminie planowanego przeglądu sprzętu, Wykonawca będzie informował specjalistę ds. ppoż, z minimum dwudniowym wyprzedzeniem.
  6. Ze względu na specyfikę zasilania hydrantów wewnętrznych w budynku parkingu wielopoziomowego, przegląd należy prowadzić z udziałem hydraulika Działu Konserwacji                    i Eksploatacji Zamawiającego.
  7. Wykonawca zobowiązany jest do przestrzegania obowiązujących zasad dotyczących zapobiegania,  przeciwdziałania i zwalczania COVID-19.

8. Wykonawca gwarantuje wykonywanie przeglądów technicznych będących przedmiotem   umowy  w okresach i w sposób zgodny z instrukcją ustaloną przez producentów danego sprzętu   oraz z

wymaganiami stawianymi autoryzowanym serwisom.

9. Przeglądy techniczne będą przeprowadzane zgodnie z zasadami określonymi w rozporządzeniu

MSWiA z dnia 7 czerwca 2010 r, w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych

obiektów budowlanych i terenów, w Polskich Normach dotyczących urządzeń

przeciwpożarowych i gaśnic, w odnośnej dokumentacji techniczno-ruchowej oraz instrukcjach obsługi.

10. W przypadku stwierdzenia przez Zleceniodawcę zmian ilościowych sprzętu lub jego użycia             w okresie między przeglądami, zobowiązuje się on do powiadomienia o tym fakcie Wykonawcy.

Sprzęt wymagający naprawy w warsztacie Wykonawcy odbierany i dowożony będzie transportem Wykonawcy.

Wymiana sprzętu, który nie spełnia wymaganych parametrów, stwierdzonych podczas przeglądu, będzie wymieniany po uzyskaniu zgody specjalisty ds. ppoż.

Najniższa cena
01.03.2022 r do 28.02.2025 r.
Administracyjno-Gospodarczy i Usług
Przechocki Sławomir
Kancelaria Ogólna Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku (lewe skrzydło Pałacu Branickich)
ul. Jana Kilińskiego 1