TZ.220.13.2021.ZO.75.ZPUII

Dodane przez DzialZaopatrze… - 15/12/2021 - 15:14
Dostawa urządzeń stomatologicznych w podziale na 3 części
dostawy

Szczegółowe opisy przedmiotów zamówienia znajdują się w załącznikach nr 1-6 do poszczególnych części.

Dopuszcza się składanie ofert do pojedynczych części.

Część nr 1: Dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, zainstalowaniem, uruchomieniem oraz dostarczeniem instrukcji stanowiskowej wraz z jej wdrożeniem do Zakładu Protetyki Stomatologicznej UMB: Mieszalnik do mas silikonowych – 1 szt.

Część nr 2: Dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, zainstalowaniem, uruchomieniem oraz dostarczeniem instrukcji stanowiskowej wraz z jej wdrożeniem do Zakładu Stomatologii Dziecięcej UMB: Piaskarka profilaktyczna – 1 szt.

Część nr 3: Dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, zainstalowaniem, uruchomieniem oraz dostarczeniem instrukcji stanowiskowej wraz z jej wdrożeniem do Zakładu Propedeutyki Stomatologii UMB: Piaskarka profilaktyczna – 2 szt.

Cena ofertowa + ocena techniczna + warunki gwarancji
Do 30 dni od podpisania umowy
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Dział Zaopatrzenia, lewe skrzydło Pałacu Branickich, 15-089 Białystok, ul. Jana Kilińskiego 1
Dział Zaopatrzenia