AGU.304.39.2021

Dodane przez aleksandra.was… - 07/09/2021 - 09:58
Usługa kompleksowej analizy RNA-seq celem oceny stabilności transkryntomicznej opracowywanego modelu organoidu tkanki tłuszczowej dla 18 próbek.

Przeprowadzenie ekstrakcji RNA z próbek ludzkiej tkanki tłuszczowej oraz ludzkich komórek mezenchymalnych za pomocą kitu Qiagen RNeazy Plus Universal Mini Kit.

Przepisanie informacji na cDNA.

Przygotowanie bibliotek oraz sekwencjonowanie NGS z dyskryminacją PolyA na platformie Illumina® HiSeq w konfiguracji 2x150bp, min. 30M odczytów na próbkę.

Zamawiający posiada 18 próbek o masie ≥ 60mg.

Ponadto, analiza transkryptomiczna RNA-seq wraz z podstawową analizą statystyczną i przedstawieniem danych w formacie sFTP oraz wsparciem technicznym.

Analiza powinna dostarczyć raporty kontroli jakości, data QC, mapowania danych, różnicową analizę ekspresji genów, alternatywnego splicing’u oraz ontologii genów.

Dodatkowe informacje:

1. Wykonawca może złożyć wyłącznie jedną ofertę w odpowiedzi na konkurs ofert nr AGU.304.39.2021
  2. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim.
  3. Ofertę należy podpisać.
  4. Oferta musi być oznaczona znakiem sprawy: AGU.304.39.2021
najniższa cena
Usługa powinna zostać zrealizowana w przeciągu 42 dni roboczych od daty wysłania próbek
Centrum Badań Klinicznych, ul. M. Skłodowskiej-Curie 24a, 15-276 Białystok