TZ.220.13.2021.ZO.36

Dodane przez DzialZaopatrze… - 29/07/2021 - 09:43
Dostawa doposażenia meblowego sal wykładowych i komputerowych Dziekanatu Wydziału Farmaceutycznego
dostawy

Dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, montażem oraz dostarczeniem instrukcji stanowiskowej i jej wdrożeniem dla Dziekanatu Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej UMB: doposażenie meblowe sal wykładowych i komputerowych – 1 kpl.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2

Cena ofertowa + warunki gwarancji
Do 24.09.2021
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Dział Zaopatrzenia, lewe skrzydło Pałacu Branickich, 15-089 Białystok, ul. Jana Kilińskiego 1