AGU.304.36.2021

Dodane przez aleksandra.was… - 29/07/2021 - 06:09
Przeprowadzenie sekwencjonowania jednego genu metodą Sangera dla 384 próbek DNA wraz z wcześniejszym przygotowaniem matrycy do sekwencjonowania w reakcji PCR oraz oczyszczaniem matrycy przed sekwencjonowaniem.
Na wyłonienie Wykonawcy zamówienia o wartości nie przekraczającej kwoty 130 000 złotych netto.

Wykonanie sekwencjonowania jednego genu metodą Sangera dla 384 próbek DNA (długość odczytu 500-800 nt, sekwencjonowanie w obie strony) wraz z wcześniejszym przygotowaniem matrycy do sekwencjonowania w reakcji PCR oraz oczyszczaniem matrycy przed sekwencjonowaniem.

Wyniki badań przesłane zostaną Zamawiającemu drogą elektroniczną na adres: gabriela.sokolowska1@umb.edu.pl.

Dodatkowe wymagania: Wykonawca pokrywa koszt przesyłki kurierskiej z suchym lodem zawierającej próbki DNA.

Dodatkowe informacje:

1. Wykonawca może złożyć wyłącznie jedną ofertę w odpowiedzi na konkurs ofert nr AGU.304.36.2021
  2. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim.
  3. Ofertę należy podpisać.
  4. Oferta musi być oznaczona znakiem sprawy: AGU.304.36.2021
Najniższa cena
Od dnia zawarcia umowy przez sześć miesięcy.
Klinika Rozrodczości i Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 24A
Gabriela Sokołowska; email: gabriela.sokolowska1@umb.edu.pl
Kancelaria Ogólna Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku (lewe skrzydło Pałacu Branickich)
ul. Jana Kilińskiego 1