AGU.304.35.2021

Dodane przez aleksandra.was… - 07/07/2021 - 11:03
Przeprowadzenie badań oceny stężenia łańcuchów lekkich nerofilamentów (NFL) w surowicy krwi pacjentów z chorobami neurodegeneracyjnymi (ND) metodą ultraczułą.

Przeprowadzenie  badań oceny stężenia łańcuchów lekkich nerofilamentów  (NFL) w surowicy krwi  pacjentów z chorobami neurodegeneracyjnymi (ND) metodą ultraczułą, tj. techniką redukcji immunomagnetycznej (IMR) w grupie 80 pacjentów.

Próbki zostaną wysyłane jednorazowo  na koszt Zamawiającego po wcześniejszym  uzgodnieniu miejsca i terminu z  Wykonawcą. Próbki wysyłane będą w suchym lodzie , do czasu wykonywania analiz przechowywane będą w -80C.

Wyniki badań przesłane zostaną Zamawiającemu drogą elektroniczną na adres: agnieszka.kulczynska-przybik@umb.edu.pl oraz listownie na adres: Zakład Diagnostyki Chorób Neurozwyrodnieniowych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, ul Jerzego Waszyngtona 15A, Białystok

Dodatkowe wymagania:

Wykonawca powinien posiadać  co najmniej  5- letnie doświadczenie w wykonywaniu takich badań, oraz dysponować odpowiednim zapleczem aparaturowym.

Dodatkowe informacje:

1. Wykonawca może złożyć wyłącznie jedną ofertę w odpowiedzi na konkurs ofert nr AGU.304.35.2021
  2. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim.
  3. Ofertę należy podpisać.
  4. Oferta musi być oznaczona znakiem sprawy: AGU.304.35.2021
Najniższa cena
3 miesiące od daty zawarcia umowy
Agnieszka Kulczyńska – Przybik, e-mail: agnieszka.kulczynska-przybik@umb.edu.pl