TZ.220.13.2021.ZO.25

Dodane przez DzialZaopatrze… - 02/06/2021 - 13:02
Dostawa kardiomonitora z wyposażeniem wraz z rozładunkiem, wniesieniem urządzenia oraz dostarczeniem instrukcji stanowiskowej do Kliniki Neurochirurgii UMB
dostawy

W załączeniu znajduje się załącznik nr 1-6, który zawiera opis przedmiotu zamówienia.

Zamawiający dopuszcza fabrycznie nowy kardiomonitor wyprodukowany w 2020 r. - zmiana załącznika nr 2 - obowiązuje zmodyfikowany załącznik nr 1-6.

Cena ofertowa i warunki gwarancji
Do 2 tygodni od podpisania umowy
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Dział Zaopatrzenia, lewe skrzydło Pałacu Branickich, 15-089 Białystok, ul. Jana Kilińskiego 1
Dział Zaopatrzenia
Rafał Zawadzki
1. Wypełnione załączniki nr 1 - 6 (załącznik nr 3 nie dotyczy tego postępowania).
2. Kopię aktualnego odpisu z właściwego rejestru lub aktualnego zaświadczenia o wpisie do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub zgłoszenia do CEIDG.
Dział Zaopatrzenia Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku - drogą elektroniczną na adres email: rafal.zawadzki@umb.edu.pl