TZ.220.13.2021.ZO.21

Dodane przez DzialZaopatrze… - 11/05/2021 - 11:03
Dostawa dewara z wyposażeniem do Zakładu Farmakodynamiki UMB
dostawy

W załączeniu znajduje się załącznik nr 1-6, który zawiera opis przedmiotu zamówienia.

W dniu 13.05.2021 zamieszczono nowy zmodyfikowany załącznik nr 2 (w pliku zmodyfikowany_zalacznik_nr_1-6_dewar.docx) oraz odpowiedzi na pytania (dwa pliki).

W dniu 18.05.2021 opublikowano wybór oferty.

Najniższa cena
Do 2 tygodni od podpisania umowy
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Dział Zaopatrzenia, lewe skrzydło Pałacu Branickich, 15-089 Białystok, ul. Jana Kilińskiego 1
Dział Zaopatrzenia
Rafał Zawadzki
1. Wypełnione załączniki nr 1 - 6 (załącznik nr 3 nie dotyczy tego postępowania) - obowiązuje nowy zmodyfikowany załącznik nr 1 - 6.
2. Kopię aktualnego odpisu z właściwego rejestru lub aktualnego zaświadczenia o wpisie do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub zgłoszenia do CEIDG.
Dział Zaopatrzenia Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku - drogą elektroniczną na adres email: rafal.zawadzki@umb.edu.pl