AGU.304.23.2021

Dodane przez aleksandra.was… - 23/04/2021 - 07:21
Zapytanie ofertowe Nr AGU.304.23.2021 na wyłonienie Wykonawcy badań sekwencjonowania transkryptomu bakteryjnego (RNA-Seq) oraz genomów bakteryjnych (WGS)

a). Usługa sekwencjonowania nowej generacji (NGS) RNA bakteryjnego (RNA-Seq) z użyciem technologii Illumina dla 12 próbek całkowitego RNA wyizolowanego z bakterii o genomie wielkości 4.8-5.5Mb z liczbą 10 milionów sparowanych odczytów sekwencji 2x150bp (2x150bp paired-reads) na próbkę i jakością wyników ≥30% (Q30) dla ≥80% sekwencji (reads). Wyniki zapisane w formacie Fastq.

b). Usługa sekwencjonowania nowej generacji (NGS) DNA bakteryjnego z użyciem technologii Illumina i sparowanych odczytów sekwencji 2x150bp (2x150bp paired-reads) dla 3 próbek całkowitego DNA wyizolowanego z bakterii o genomie wielkości 4.8-5.5Mb z pokryciem 3Gb sekwencji na próbkę i jakością wyników ≥30% (Q30) dla ≥80% sekwencji (reads). Wyniki zapisane w formacie Fastq.

Dodatkowe wymagania:

Wykonawca powinien posiadać  co najmniej  5- letnie doświadczenie w wykonywaniu takich badań, oraz dysponować odpowiednim zapleczem aparaturowym.

Dodatkowe informacje:

1. Wykonawca może złożyć wyłącznie jedną ofertę w odpowiedzi na konkurs ofert nr AGU.304.23.2021
  2. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim, dopuszczamy  również złożenie  oferty w języku angielskim.
  3. Zamawiający na realizację usługi przeznacza  następujące kwoty:

w punkcie a) - 19 000,00 PLN brutto

w punkcie b) - 4 500,00 PLN brutto

1. Ofertę należy podpisać.

Oferta musi być oznaczona znakiem sprawy: AGU.304.23.2021

Najniższa cena.
Termin wykonania badań nie może być dłuższy niż jeden miesiąc od daty zawarcia umowy.
Zakład Mikrobiologii Lekarskiej i Inżynierii Nanobiomedycznej.
dr hab..Krzysztof Fiedoruk,, e-mail: krzysztof.fiedoruk@umb.edu.pl.
tel +48 85 748-55-62
Kancelaria Ogólna Uniwersytet Medyczny w Białymstoku (Pałac Branickich)
ul. Jana Kilińskiego 1
15-089 Białystok
Ofertę należy złożyć w kopercie z dopiskiem: Zapytanie ofertowe nr AGU.304.23.2021
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert w formie elektronicznej na adres: krzysztof.fiedoruk@umb.edu.pl , pod warunkiem zabezpieczenia hasłem, które zostanie udostępnione po terminie złożenia oferty.